Časté dotazy

Doručení platby

Příchozí platby nepotvrzuji. Po objednání obdržíte na email fakturu, kde naleznete platební údaje. Po připsání vaší platby na můj účet se vám údaj ve vrchní části faktury ze statusu "Čeká se na platbu" změní na "Zaplaceno".

Obdržení výkladu karet

U každého výkladu karet je udána doba doručení, která se odvíjí od vaší úhrady. Je možné si u mnoha výkladů karet připlatit za doručení do 24 hodin po doručení platby. V tomto případě doporučuji okamžitou platbu, protože v případě víkendů, svátků apod., vaše platba přijde až za 2 - 3 dny. U objednávek z ciziny počítejte s transferem platby cca 48 hodin. Potvrzení o platbě pro mě není relevantní pro vypracování výkladu karet!


Info k výkladu karet

  • Nevykládám z právních a etických důvodů na zdraví a diagnostiku. Je možné se zeptat "Jak mi dopadne operace kolene?", ale pro diagńozu se chodí k lékaři. Karty neumí popsat všechny druhy chorob.
  • Nevykládám na děti do 18 let všeobecný výklad. Můžete se zeptat, zda např. syn bude ve škole prospívat nebo zvládne přijímací řízení na SŠ.
  • Nelze vyložit na vztahy svých dětí a ptát se na cizí životy. Je to jejich život, jejich téma, a i když se můžete ptát z důvodu nejvyššího dobra z pozice rodiče, tak se mi u těchto výkladů špatně napojuje na jejich energii, protože mám morální zásady a ani sama bych si nepřála, aby na mě někdo vyzvídal.
  • Výklady karet na otázky jsou určeny na dotazy týkající se všech životních sfér, vyjma vztahů. Výklad karet, který se dotýká vztahu budoucího, nynějšího, minulého, citů aj. není možné v tomto typu výkladu karet objednat - vracím zpět platby a výklad stornuji. K takovému výkladu musím přistoupit vztahovým výkladem karet a nevidím důvod, proč by to měl někdo obcházet a druhý zaplatit za vztahový výklad.
  • Slevy a výklad zdarma neposkytuji. Daně, energie a obživu mi nikdo se slevou také nedá. Dle srovnání trhu mám ceny přijatelné vzhledem k praxi a zpětné vazbě od klientů. Je to vše o rovnováze.
  • Telefonní výklady jsou pozastaveny. Využijte písemné výklady na dotazy nebo jinou formu výkladu. Telefonicky je pouze přístupná služba na diagnostiku a výklad karet na vztah.
  • Výklad karet prosím objednávejte přes web. Dochází mi denně mnoho emailů a není v mých silách na ně vždy reagovat a číst je. Objednávka přes web je však mezi prioritními emaily.
  • Osobní výklady a vztahové konzultace, spolu s koučinkem, jsou do dubna pozastaveny z důvodu rekonstrukce prostor


S úctou Gormalka

Košík