Online kurz výkladu karet Lenormand

Máte zájem se naučit vykládat karty Lenormand? Láká vás se s nimi naučit pracovat a vyložit sobě nebo i druhým? 

Proč karty Lenormand? Tyto karty promlouvají jasným a srozumitelným jazykem na řešení běžných životních situací. Tento online kurz vás provede tím nejzásadnějším, co byste o výkladu těchto karet měli znát a vědět.


Jestli jste si odpověděli, že ano, tak je tento online kurz jen pro vás.

Online kurz výkladu karet je vhodný pro úplné začátečníky, ale i mírně pokročilé. Je rozdělen na teoretickou a praktickou část v délce 5,5 hodiny. Obdržíte odkaz, kde si podle svých časových možností můžete kdykoliv video kurz zhlédnout po neomezeně dlouhou dobu.

Co vám online kurz výkladu karet přinese?

֍ V teoretické části se naučíte pracovat s kartami, vysvětlím vám jednotlivé karty 1 - 36 z hlediska jejich významů pro různé oblasti - vztahy, práce, zdraví, emoce, city, finance, ale i typologie osob.

֍ Jak se kombinují karty mezi sebou, výklad karet formou zrcadlení, jak si poradit s výkladem

֍ Praktická část online kurzu vás seznámí s různými typy výkladů karet od těch malých na 3, 5, 9 karet, přes vztahový výklad po výklad karet z mini tabule Lenormand, která není až tak běžná, a velké tabule 9 x 4 - u těchto výkladů vám vždy předvedu postup výkladu karet

֍ Dozvíte se v mezičase nějaké informace ze zákulisí výkladu karet, kdybyste přemýšleli vykládat profesionálně, čeho se vyvarovat, s čím se setkáte a co je dobré pro to, abyste si udrželi zdravý odstup. 

Během práce s kartami a po delším čase vykládání si každý nalezne svůj přístup, svůj systém vykládání. Každý z vás si najde svou cestu, ale vždy je zapotřebí znát základní pojmy a výklad karet a já věřím, že tento online kurz vám v tomto vašem duchovním růstu bude nápomocný, protože v případě výuky karet platí rčení "ukázaná platí" a zrychlí to vaše porozumění kartám samotným. 

Dárek 2 ebooky

  • Ke každému objednanému kurzu obdržíte i jako dárek a pomocníka 2 ebooky, kde naleznete oporu pro vaše studium, spolu s pracovními listy, kde si můžete své znalosti vyzkoušet. Ebooky obsahují popis karet a kombinací a postupy výkladu karet.
  • Více o ebooku Lenormand na dosah ruky ZDE
  • Více o ebooku Vztahy a láska v Lenormandu ZDE
kurz výkladu karet lenormand

Vaše ohlasy na kurz

  •  Objednávala jsem si u Vás i kurz výkladu karet a musím Vám ho pochválit. Je krásně zpracovaný, podrobný, dozvěděla jsem se nové věci. Takže za mě velká spokojenost. 🙂
  • Luci, děkuji vám za kurz, dalo mi to hodně, i když mám, co dohánět.
  • Gormalko, dostala jsem se ke kurzu až nyní. Nejen co říkáte, ale i jak to říkáte. Máte milý hlas a kurz je moc přehledný a pochopitelný i pro začátečníka jako jsem já.  

Co vám kurz nepřinese?

֍ Nebudu vás v tomto kurzu zbytečně zdržovat historií karet Lenormand. Je to k nalezení na internetu a není to stěžejní pro vaši práci.

֍ Nenaučím vás základy psychologie, i když se tohoto tématu dotknu. 

֍ Nenaučím vás, jak se řídit intuicí, i když vás trochu navedu. Je důležité znát karty, významy, kombinace, druhy výkladů, ale systém si během let sami utvoříte a to právě i díky intuici. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Výkladem karet se zabývám přes 15 let. Specializuji se na vztahové poradenství pomocí výkladu karet, ale i celkové nasměrování do budoucna. Pořádám individuální kurzy ženské spirituality, kurzy výkladu karet a snažím se stále si rozšiřovat své obzory. Miluji práci s lidmi a jsem vděčná za důvěru všech, kteří se na mě obrátí

Děkuji společnosti VDR TV Production za profesionální natočení a zpracování video kurzu.

Košík