Moje cesta

Jmenuji se Lucie a výkladem karet se zabývám přes 15 let. Specializuji se na vztahové poradenství pomocí výkladu karet, ale i celkové nasměrování do budoucna. Při práci používám především karty Lenormand, cikánské a Osho. 

Napsala jsem několik knih o kartách Lenormand a poskytuji i kurz výkladu karet.  V létě probíhají kurzy ženské spirituality pro max 4 osoby v okolí Litoměřic a mindfulness akce. Pracuji také jako životní poradce a sestavuji kurzy pro seberozvoj a překonání životních milníků a potíží. Jako životní průvodce se snažím propojit esoterní a empirické vědy a používám během konzultací i projektivní techniky s využitím symbolů karet. 

Moje cesta životem se vždy opírala o práci s lidmi, ať již v pozici ve vzdělávání dospělých, přes testování a typologii osobnosti na pozicích v oblasti lidských zdrojů. Mé zkušenosti se opírají nejen o praktické zkušenosti, ale i o široký záběr na poli duševního zdraví. Během dálkového studia andragogiky v Olomouci, jsem prošla kurzem Strategic Life Coachingu v Irsku a v roce 2016 a 2018 výcvikovými kurz osobního rozvoje a vztahového poradenství. Jsem i certifikovaný spirituální kouč a certifikovaný NLP kouč. 

Můžete u mě požádat o životní poradenství a popostrčení ve svém životě. Miluji lidi, zvířata a individualitu každého z nás.

Kontaktní formulář

Můžete mě kontaktovat vyplněním tohoto formuláře.Košík