Životní vedení

Mnohdy se nám život zauzluje, nevíme, kam jdeme, co chceme, co máme očekávat, co si máme přát a po čem volá naše duše. Mnohdy se nám stane, že se ocitneme na životní křižovatce, milníku, kdy hledáme cestu ven a nemáme se čeho chytit. Čas od času se ocitáme v přechodných situacích a v bodech rozhodování v našich životech. Staré způsoby myšlení a chování, které byly kdysi k něčemu dobré, už nefungují. Dobrá zpráva: V těchto krizích je skvělá příležitost pro duševní rozvoj.

Odhalíme vaše omezující přesvědčení a pomohu vám posunout vaši energii tak, aby vše do sebe zapadlo s lehkostí a radostí a vy jste nalezli vhodnou cestu pro řešení svých potíží. Používám i metody neurolingvistického programování a jsem certifikována.

Můžeme se spojit přes video či telefonní hovor, kde spolu probereme vše, co vás tíží a nasměruji vás na správný kurz. Není to však o tom se pouze vypovídat, ale najít jádro potíží. Nesmíte zapomínat, že vy sami musíte být otevření přijmout změnu, chtít se zbavit omezujících přesvědčení a i vy sami jste ve výsledku strůjcem svého posunu. Pokud budeme sedět se založenýma rukama a nic pro svou změnu neuděláme, nic se nezmění. V případě zájmu o naši spolupráci mě prosím kontaktujte přes objednávkový formulář níže, kde můžete popsat ve zkratce své potíže a já se s vámi do dvou dnů spojím a dohodneme další postup.

O mně
Pro ty z vás, kteří chtějí využít mé služby, udávám i odkaz na můj druhý web, který je pouze zaměřen na osobní rozvoj a životní poradenství: https://zivotniharmonie.cz/

Cena: 1.200,-/60 - 90 min.

Životní vedení může být užitečné k překonání řady problémů, které na nás život vrhá, od pocitu nespokojenosti ve vaší kariéře až po pocity nejistoty a pochybností o sobě samém nebo přemýšlení o tom, jaký je smysl vašeho života a vztahů.  Pracuji s vámi na operačním systému pod vaším vědomím. Představte si lidskou psychiku jako ledovec plovoucí ve vodě; malá část z nás se ukazuje světu a velká část se skrývá pod hladinou. 


NLP terapie a techniky vám pomohou zbavit se minulosti

NLP terapie k vyřešení obtížných emocí se zásadně liší od psychoterapie a klasického poradenství. Namísto hledání pouze v minulosti vám jedinečná směs metod pomůže zbavit se negativních emocí a najít mír a řešení v přítomnosti.  V rámci NLP existují účinné strategie, jak zmírnit smutek, omezující přesvědčení o sobě, zbavení se negativních zážitků, posunutí se vpřed po rozchodu, vytvoření silného zaměření na sebe, vyléčení úzkosti, zbavení se hněvu a nalezení jasnosti, odpuštění a vnitřního klidu.


Formulář na objednání životního poradenstvíDěkuji klientům za jejich důvěru

Dobrý deň,

s pani Luckou mám veľmi pozitívnu skúsenosť, pomohla mi svojou metódou uvedomiť si svoje skryté a „zabudnuté“ emócie, pomohla mi sa od nich vzdialiť. Môj pocit je po včerajšku odľahčený, cítim sa dobre, dokonca mi to pomohlo nájsť spôsob, ako sa odpútať od situácie, ktorá ma v podvedomí dlhodobo trápila. Lucka je veľmi otvorená, čo pomohlo aj mne otvorene s ňou komunikovať a nevadilo mi ani, že ma vidí v mojej slabej chvíli. Dokonca som bola rada, že ma pri tom vidí, lebo ona tu nie je na to, aby nás posudzovala za naše pocity, ale robí to preto, lebo chce človeku pomôcť. Zo srdca ďakujem, Luci…
Zuzana V.
Slovensko


Doporučuji Lucii
Lucie je úžasná v tom, že pozná, co se má řešit. Původně jsem přišla se zcela jiným problém a došly jsem spolu k něčemu jinému, co jsem měla v sobě dlouho. Hodně mě posunula, dala mi nový pohled na mě a mé vztahy a všem ji doporučuji.
Jana Š.
Praha

Pozitivní, otevřený přístup
Byla jsem skeptik ke všemu, ale přes kamarádku jsem se k Lucce přihlásila. Byly jsme v online kontaktu a jednou jsem ji navštívila i osobně. Pomohla mi s mými pochybami o mně, o mé práci, kterou jsem díky ní i změnila a hodně mě nastartovala. Více si věřím. Lucka je empatická, ale provedla mě i technikami, které mě nakoply a dodaly kuráž.  
Cítím se mnohem pozitivněji, pokud jde o rozhodnutí o sobě a svém životě.
Simona N.
Praha


Děkuji!!
Lucie je velmi vstřícná, flexibilní a byla velmi ohleduplná k mým pocitům. Pomohla mi sundat ze mě deku smutku po rozchodu a vidím vše naprosto jinak. 

 Markéta H. České Budějovice


Máte někdy pocit, že se z „osobního rozvoje“ stalo nějaké módní klišé? Že mnozí ani nevědí, co se tím myslí? Nebo že o tom máme často velmi odlišné představy?

Osobní rozvoj pro mě znamená dostat se z hlavy do srdce. Je to zapamatování si vaší podstaty a všeho, co ve vás dříve bylo, ale na co jste možná časem zapomněli. Necháte odejít to, co vás tíží, spojíte se s jedinečností a necháte zářit své světlo.
Osobní rozvoj pro mě znamená, že se stáváme opět více sami sebou a pronikáme k vlastnímu jádru neustálým dalším rozvojem. Tímto způsobem se osvobozujeme od vrstev, které jsme si v průběhu let oblékali, abychom se chránili a splnili očekávání ostatních. Jde o to, vzpomenout si, kým jsme byli, než jsme měli negativní zkušenosti nebo než nám někdo řekl, jakými máme být, a my jsme zavřeli své srdce.

Kruh žen Odpuštění 

Informace k akci ZDE

Košík