Programy a akce pro ženy

Doba si žádá silné ženy, které mnohdy popírají své vlastní já, svou ženskost, své potřeby. Je důležité prolomit dlouhodobé vzorce, které spouštějí ženskou nevraživost a potlačují ženské energie.

Kruh ženy "Odpuštění"

Tebe, ženo, milá, krásná, ale i třeba ze všeho už unavená, která stále rozdáváš úsměvy a pod celou touto maskou pociťuješ úzkost, nespokojenost a nenaplnění. Tebe, ženo, která jsi silná a umíš se o sebe postarat, ale máš pocit, že by jsi potřebovala oporu a vlídné slovo za svou snahu překonávat den co den překážky. Tebe, ženo, která se cítíš raněná prázdným, nenaplněným vztahem nebo se nedokážeš odtrhnout od minulosti a bývalých vazeb.

Tebe, ženo, zvu na Kruh žen na téma ODPUŠTĚNÍ

Vydejte se na poklidnou duchovní cestu spolu s dalšími stejně smýšlejícími ženami, která pozitivně promění váš život a přinese vám vnitřní mír a větší sebelásku v mnou vytvořeném, klidném a bezpečném kruhu.  Ženský kruh je kruh sesterství, léčí vztahy mezi ženami, které vyrůstají ve světě, kde mezi ženami je často rivalita a soupeření. V ženském kruhu se ženy samy od sebe naučí být jedna druhé opravdovou oporou.

PRO KOHO JE ŽENSKÝ KRUH VHODNÝ?

Kruh je určený pro každou ženu. Pokud máš chuť se uvolnit a zklidnit, chceš poznat sama sebe, chceš se cítit dobře ve svém těle, nebo hledáš inspiraci ve svém životě, tak neváhej přijít. Téma se však bude dotýkat ODPUŠTĚNÍ, tak je dobré se s tímto ztotožnit. (max. počet účastnic - 10 žen)  

CO SI VZÍT S SEBOU?

Pohodlné oblečení na ven, může být i sukně, šaty, kdo chce deku apod. Pokud si s sebou chcete vzít nějakou věc, kterou chcete dát doprostřed kruhu žen, je to vítáno.

TERMÍN, ČAS, CENA

 27. května 2023 od 17 - 22 hod, 890,- /platba se hradí předem/

MÍSTO KONÁNÍ

Okres Litoměřice, zahrada, venkovní posezení, místo vám upřesním v objednávce

CO TĚ ČEKÁ?

Budeme sdílet, inspirovat se, hýbat se, meditovat, relaxovat, smát se, plakat, radit se. Věřím, že načerpáš energii a podporu. Provedu vás  zklidňující meditací a po sdílení v kruhu na vás čeká i přechodový rituál. Každý kruh a setkání je jiné a specifické a necháme se unášet námi vytvořenou energií. 

OBČERSTVENÍ?

Bude připraveno občerstvení - salát, bagetky z celozrnného pečiva, káva, čaj, džusy, ovoce. 

Kdo bude přijíždět z větší vzdálenosti, mohu pomoci zajistit ubytování.

Moc se na tebe těším 

Lucie

Děkuji všem za váš zájem - akce je již obsazena a můžete se přihlásit jako náhradnice přes email.

Košík