Výklad karet živě

Jedinečná šance zúčastnit se ženského setkání ve spojení s výkladem karet. Výkladem karet a celou online akcí vás budu provázet já sama. Vytvoříme spolu bezpečné a soukromé místo, kdy se spolu podíváme přednostně na vaše dotazy a výklad karet, které budete v průběhu mít, ale další přidanou hodnotou je pro vás silné společenství žen, kdy i samotné vyjádření problému před více lidmi pro vás bude přínosné a přinese úlevu od balvanů, které nosíte. 

Často se nemáme komu svěřit, před kým svůj problém vyslovit a my spolu vytvoříme online prostor plný soudržnosti. Nemusíte se bát žádné ztráty soukromí, protože se vzájemně znát nebudete, kromě křestních jmen. Důležitost této akce je i v tom, že poslechem si problémů druhých často dojde i k sebereflexi u nás samotných a nebo získáme i radu a náhled dalších zúčastněných. Bude to pro vás i nový zážitek.

Co budete potřebovat?

Dobré připojení internetu, PC nebo chytrý telefon, výhodou jsou sluchátka, aby nám to nehučelo :-) 

Jak to bude probíhat?

Po uhrazení registrační platby vám přijde potvrzení a den před celou akcí vám zašlu odkaz, přes který se v termínu akce přihlásíte. Vše bude na ZOOMu, ale vám stačí rozkliknout pouze odkaz. Ale mohu vám pomoci v připojení.

Termíny, čas a cena?

27.3.2023 pondělí, 18:00 - 21:00 hod, registrace: 699,- /pouze pro omezený počet účastnic/ - JIŽ OBSAZENO

28.3.2023 úterý, 18:00 - 21:00 hod, registrace: 699,- /pouze pro omezený počet účastnic/  - JIŽ OBSAZENO


Košík